www.cvonline.hu

BI és Riportolási szakértő

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

A pozíció 1 éves határozott időtartamra kerül betöltésre!

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • alapos adatbázis technológiai (elsősorban SQL, Oracle) ismeretekkel rendelkezik
  • használható adatmenedzsment, riportolás, adattárház, vagy adatbányászat területen szerzett tapasztalata van
  • képes hatékonyan kommunikálni nagyvállalati környezetben
  • nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség jellemzi
  • átlagon felüli elemzői és problémamegoldó képességgel bír, munkája precíz és hatékony
  • nem idegen tőle az üzleti gondolkodásmód és a csapatszellem
  • az irodai alkalmazások (Office) használata nem jelent számára kihívást
  • hatalmas előny, ha kommunikációs szinten beszél angolul

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek,
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • kiváló csapat,
  • ideális körülmények a felelősségteljes munkavégzéshez

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • felelős az üzleti riportok és alkalmazások (adatpiacok, adattárház, támogató infrastruktúra / alkalmazások, stb.) fejlesztési ciklusainak teljes körű kezeléséért,
  • elemzi a vállalat egyes területeiről érkező fejlesztési vagy módosítási igényeket, ezeket specifikálja,
  • az igények és specifikáció alapján feltérképezi a lehetséges megoldásokat,
  • a specifikált feladatokat megtervezi és lefejleszti vagy koordnálja a beszállítói ezirányú munkavégzést,
  • tesztterveket készít és teszteléseket végez,
  • ellenőrzi az üzleti igényeknek való megfelelést, támogatja a felhasználói tesztet
  • feladati közé tartozik a fejlesztési folyamatokhoz vagy adatmenedzsmenthez kapcsolódó teljes körű dokumentálás és a dokumentáció karbantartása,
  • felelős kisebb projektek vezetéséért, adminisztrációjáért,
  • kapcsolatot tart az üzleti megrendelőkkel, a beszállító cégek képviselőivel, szakértőivel
  • javaslatot tesz a hatásköre alá tartozó informatikai rendszerek és a hozzájuk kapcsolódó IT folyamatok és technológiák minőségének javítására,
  • részt vesz az alkalmazások működési problémáinak megoldásában, támogatja a felhasználókat

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.