www.cvonline.hu

BI Architect (stratégiai és operatív szint)

  • A hirdetés 832 napja lejárt

Szeszesital disztribucióval foglalkozó, világszerte ismert multinacionális partnerünkhöz keresünk Üzleti Intelligencia Architectet nemzetközi hatókörű munkavégzésre.

  • A BI kompetencia központ tagjaként részvétel az európai hatókörű BI stratégia kidolgozásában
  • Közvetlen jelentés a BI kompetencia központ vezetőjének
  • Világos vízió kialakítása a BI architektúrára vonatkozóan az üzleti folyamatok és igények alapján
  • BI roadmap készítése a vízióból a végső architektúra eléréséhez vezető lépésekkel
  • A szükséges beruházások bemutatása, szükségességük okainak feltárása a vállalat fő befeketetői, részvényesei számára
  • A konkrét fejlesztések, bevezetések vezetése a stratégiai döntések alapján
  • Egyeztetés és igényfelmérés belső és külső partnerekkel
  • Komplex BI projektek tervezése, vezetése, implementálása a projektek teljes életciklusa alatt
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Technikai szakértői segítségnyújtás fejlesztőknek és klienseknek szükség esetén
  • Piaci trendek, megoldások, újdonságok nyomonkövetése

Követelmények:

  • M.Sc. végzettség IT területen
  • 10+ év tapasztalat BI tervezés és kivitelezés területén
  • 8-10 év tapasztalat és gyakorlati tudás különféle BI/DW technológiákkal (mint példáut Cognos, Informatica, Kalido DIW és MDM, SAP BW stb.)
  • Felmutatható BI csapatvezetői tapasztalat
  • Gyakorlat különböző funciójú csapatokkal való együttműködésben
  • Magabiztos munkavégzés nemzetközi és multikulturális környezetben
  • Tapasztalat BI vízió kialakításában
  • Többféle adatbázis rendszer ismerete (Oracle, MySql, Teradata, Netezza)
  • Mély adatmodellezési ismeretek, adatminőséggel és ETL-lel kapcsolatos megbízható tudás
  • Nagyon jó kommunikációs képességek
  • Magas szintű, problémamentes angol tudás
  • Az első pár hónapban gyakori utazások
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
UX tanácsadó

ACG Reklámügynökség Kft.

UX tanácsadót keresünk az ACG Digitál növekvő ...
Budapest, Pest

Webfejlesztő

Webfejlesztő Az ACG dinamikusan növekvő fejles...

.NET Vezető fejlesztő

HSA Kft.