www.cvonline.hu

BHS Operátor

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1014031

Nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan bővülő partnercégünk csapatába, multinacionális környezetbe keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:
Feladatok:

  • hullámkarton gyártó gép kezelése
  • gyártási folyamat felügyelete
  • minőségváltásnál gép beállítása
  • alapanyag ellátás folyamatos biztosítása

Elvárások:
  • középiskolai végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent)
  • műszaki beállítottság

Juttatások:
  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • termelés területén, automatizált gépekkel szerzett tapasztalat
  • műszaki végzettség, érdeklődés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el részletes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Szeged