www.cvonline.hu

Bevásárlóközpont irodavezető helyettes

  • Company_icon PQS International Hungary Kft.
  • Location_icon VII. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Létesítményüzemeltetési területen működő cégcsoportunk munkatársat keres

pozíció betöltésére

Feladatok:

  • bérlői kapcsolattartás
  • időpontegyeztetés, tájékoztatás, információnyújtás
  • szerződések, nyilvántartások, szakvélemények, jegyzőkönyvek lefűzése, megőrzése
  • elszámolások, nyilvántartások vezetése, ellenőrzése, számlaforgalom felügyelete, dokumentálása
  • könyvelési előkészítő feladatok ellátása
  • házipénztár kezelése: bevételi és kiadási pénztárbizonylatok rögzítése számlázó programba
  • általános irodai feladatok ellátása: iktatás, postázás, házon belüli kézbesítés, fénymásolás, scannelés, iratrendezés, levelezés, adatbázisok készítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség (gazdasági/ügyviteli)
  • számviteli, pénzügyi, adminisztratív területen szerezett minimum 3 éves tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • magabiztos angol nyelvtudás (szóban/írásban egyaránt)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • ügyviteli OKJ végzettség

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése létesítménygazdálkodás területén
  • irodai háttér biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Garay Center (1076 Budapest, Garay tér 20.)

Munkaidő:

  •   heti 40 óra

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a lenti címre várjuk.

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (bevásárlóközpont irodavezető helyettes).

Helyek VII. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztratív vezető, Adminisztrátor, Titkárnő, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol