www.cvonline.hu

Beüzemelő mérnök( tűzjelzők, riasztó rendszerek)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1007681

Feladatok:

  • Tűzjelző, riasztó rendszerek beüzemelése/ karbantartása
  • Hibariportok készítése és hibajavítás
  • Karbantartási és munkautasítások készítése, (rendszer)specifikációk létrehozása

Elvárások:
  • Befejezett felsőfokú tanulmányok (Villamosmérnök(gyengeáramú), biztonságtechnikai szakmérnök, épületgépész mérnök)
  • Önállóság, precizitás, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem, bónusz lehetőség
  • Albérlet támogatás v. bejárás támogatása
  • Folyamatos képzések
  • Céges utakhoz vállalati gépkocsi
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Hosszú távú munkalehetőség egy prosperáló vállalat dinamikus csapatában

Előnyök:
  • Angol nyelvismeret
  • Szakmai tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, fényképes, szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email- címre várjuk.

Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Egyéb információk:

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Vas