www.cvonline.hu

BEÜZEMELŐ ÉS KARBANTARTÓ TECHNIKUS

  • A hirdetés 1303 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő szombathelyi partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kivitelezési, üzemeltetési és hibajavítási folyamatok végrehajtása.
  • Biztonságtechnikai rendszerek kivitelezése, javítása, karbantartása.
  • Gyengeáramú kábelhálózatok kiépítése, csövezés, tálcázás, csatornázás, vezetékezés.
  • Szerelvényezés, tűzjelző, riasztó, perifériák felszerelése, aljzatok bekötése.
  • Mérnök kollégák támogatása, gyengeáramú rendszerekkel kapcsolatosan, karbantartásnál, hibaelhárításnál, beüzemelésnél.
  • Munkalapok kitöltése, ügyféllel történő aláíratása, a számlázás támogatása (dokumentációk szolgáltatása).
  • Munkavégzéshez szükséges anyagok, eszközök, berendezések szakszerű kezelése, valamint elszámolásuk a projekt lezárása után.
  • A vezetőség folyamatos tájékoztatása a kivitelezés alatt álló projektek helyzetéről, a felmerült problémákról és azok megoldásáról és minden minőséggel és környezetvédelemmel kapcsolatos eredményről és intézkedésről.
  • Feladatainak végrehajtása során aktív, szakszerű, önálló munkavégzés, állandó kapcsolat a munkatársakkal, vezetőkkel, alvállalkozókkal és az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • villanyszerelői, vagy biztonságtechnikai szerelő végzettség

Munkavégzés helye:

Szombathely

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Trummer Személyzeti Szolgáltató Kft.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő