www.cvonline.hu

BEÜZEMELŐ ÉS KARBANTARTÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő szombathelyi partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

 Feladatok:

  • Tűzjelző, kamera, riasztó rendszerek beüzemelése, karbantartása.
  • Hibaelhárítás.
  • Rendszerdokumentációk elkészítése.
  • A kivitelezési, üzemeltetési és hibajavítási folyamatok cégre jellemző minőségi normáknak megfelelő, magas színvonalú végrehajtása. Munkavégzéshez kapcsolódó információk és dokumentációk beszerzése.
  • Alvállalkozói teljesítések szakmai felügyelete.
  • Munkalapok pontos, olvasható kitöltése, ügyféllel történő aláíratása.
  • Munkavégzéshez szükséges anyagok, eszközök, berendezések szakszerű kezelése, valamint elszámolásuk a projekt lezárása után.
  • A műszaki vezető folyamatos tájékoztatása a kivitelezés alatt álló projektek helyzetéről, a felmerült problémákról és azok megoldásáról.
  • Megvalósulási dokumentáció készítéséhez szükséges információk biztosítása a tervező számára.
  • A projektértekezleten történő felkészült részvétel.
  • Kereskedelmi terület műszaki támogatása.
  • Feladatainak végrehajtása során aktív, szakszerű, önálló munkavégzés, állandó kapcsolat a munkatársakkal, vezetőkkel, alvállalkozókkal és az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
  • angol nyelv ismerete előny

Munkavégzés helye:

Szombathely

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Trummer Személyzeti Szolgáltató Kft.

Helyek Vas
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő