www.cvonline.hu

Beüzemelési csoportvezető

  • A hirdetés 452 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára Beüzemelési csoportvezető munkatársat keres.

Feladatok:

• Szellőző-, klíma és hűtőberendezések karbantartása, felújításának, és hibaelhárításának irányítása.
• Szerelési és üzembe helyezési munkák irányítása, szervezése a vevőszolgálati igazgató, helyettesei, illetve létesítményfelelős helyszíni irányítása mellett.
• Protokolláris jellegű kapcsolattartás a karbantartási munkahelyeken a megrendelővel.
• Protokolláris és szakmai jellegű kapcsolattartás az üzemeltetési, karbantartási munkahelyeken az alvállalkozóval.
• Az alárendelt szerelők munkájának szervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése.
• A mindenkori belső előírásoknak megfelelő adminisztrációs munka pontos elvégzése és a beosztott kollégákkal történő elvégeztetése.
• A saját munkáival kapcsolatos technológiai utasítások készségszintű megismerése.
• Oktatásokon, továbbképzéseken való aktív részvétel, szakirodalom, és a társaság belső műszaki anyagainak folyamatos figyelemmel kísérése.
• Szakmai tudás átadása a kollégáknak.
• A minőség javításának és a termelékenység növelésének érdekében innovációs tevékenység a vezetőség felé történő jobbító szándékú visszajelzésekkel, illetve javaslatokkal.

Elvárások:

• Minimum technikusi végzettség
• Többéves releváns munkatapasztalat
• Windows Office magas szintű ismerete
• Kiváló kommunikációs képesség
Szervezői, irányítási készség
• Határozottság, magabiztosság

 Előnyt jelent:

• Épületgépész végzettség, épületgépészeti szakmai alapismeretek előny
• Személygépkocsi jogosítvány előny
• Vállalatirányítási rendszer ismerete előny
• Létesítményfelelős tapasztalat előny
• Klímatechnikai területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

• Versenyképes bérezés+éves prémium
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő