www.cvonline.hu

Beüzemelési csoportvezető

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Szellőző-, klíma és hűtőberendezések karbantartása, felújításának, és hibaelhárításának irányítása.
  • Szerelési és üzembe helyezési munkák irányítása, szervezése a vevőszolgálati igazgató, helyettesei, illetve létesítményfelelős helyszíni irányítása mellett.
  • Protokolláris jellegű kapcsolattartás a karbantartási munkahelyeken a megrendelővel.
  • Protokolláris és szakmai jellegű kapcsolattartás az üzemeltetési, karbantartási munkahelyeken az alvállalkozóval.
  • Az alárendelt szerelők munkájának szervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése.
  • A mindenkori belső előírásoknak megfelelő adminisztrációs munka pontos elvégzése és a beosztott kollégákkal történő elvégeztetése.
  • A saját munkáival kapcsolatos technológiai utasítások készségszintű megismerése.
  • Oktatásokon, továbbképzéseken való aktív részvétel, szakirodalom, és a társaság belső műszaki anyagainak folyamatos figyelemmel kísérése.
  • Szakmai tudás átadása a kollégáknak.
  • A minőség javításának és a termelékenység növelésének érdekében innovációs tevékenység a vezetőség felé történő jobbító szándékú visszajelzésekkel, illetve javaslatokkal.

Elvárások:

  • Minimum technikusi végzettség
  • Többéves releváns munkatapasztalat
  • Klímatechnikai területen szerzett tapasztalat
  • Windows Office magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Szervezői, irányítási készség
  • Határozottság, magabiztosság

Előnyt jelent:

  • Épületgépész végzettség, épületgépészeti szakmai alapismeretek előny
  • Személygépkocsi jogosítvány előny
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • Létesítményfelelős tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés+éves prémium
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő