www.cvonline.hu

Beugrós felszolgáló

  • A hirdetés 713 napja lejárt

Budapesti hotelek és éttermek rendezvényeire keresünk tapasztalattal rendelkező felszolgálókat

Elvárások:

  • Minimum 1 éves felszolgálói tapasztalat
  • Ápolt, kellemes megjelenés,
  • Vendégközpontú, munkaadójával szemben lojális személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Szakirányú végzettség és angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • folyamatos, változatos munkalehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Sales Consultant (Industrial Lighting)

Randstad Hungary Kft.

Are you an Architect or an Interior Designer?Do...
Budapest

Finnish speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator