www.cvonline.hu

BEUGRÓ SOFŐR, RAKTÁROS

  • A hirdetés 279 napja lejárt

Borsod megyei italnagykereskedelmi kft. a megnövekedett forgalom miatt keresi leendő kollégáját a leendő pozícióba:

Feladatkör:

  • beérkező áru átvétele, kimenő áru összekészítése, kiadása
  • raktári anyagmozgatás, komissiózás
  • vevői megrendelések előkészítése, szállítása
  • raktári rend fenntartása
  • leltározásban való aktív részvétel
  • a kikomissiózott áru partnerekhez történő kiszállítása
  • áru ellenértékével való pontos elszámolás, göngyöleg kezelés
  • napi papírmunka pontos, naprakész vezetése

Munkakörrel kapcsolatos elvárások:

  • érettségi
  • megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség
  • nagy teherbírás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

 Előny:

  • C jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő