www.cvonline.hu
Betonmixergép kezelő (Referenciaszám: PJ3824)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.25.
Hirdetés azonosító: 963764
lejárt

Építőipari területen meghatározó, jelentős forgalmat bonyolító hazai partnercégünk részére keresünk határozatlan időre

Betonszállító mixerkocsi illetve betonszivattyú-kezelő (Referenciaszám: PJ3824)

munkatársakat

Megbízónk az egyik top hazai építőipari cégként hosszú távú, folyamatos munkalehetőséget, teljesen bejelentett, versenyképes bérezést és teljesítménybónuszt, továbbá modern gépparkot biztosít leendő munkavállalóinak!

A feladatkör betöltéséhez szükséges:

  • C-kategóriás jogosítvány
  • érvényes Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány
  • megbízhatóság, felelősségteljes hozzáállítás

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • nehézgépkezelői vagy Építési anyagelőkészítő gép kezelő képesítés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Kérem, hogy önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám(PJ3824) megjelölésével küldje el kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió

Egyéb hasonló állások Önnek
Autószerelő

Trenkwalder Kft

Értékes személygépkocsik javításával foglalkozó...
Komárom-Esztergom

Tüzeléstechnikai szerviztechnikus

Székesfehérvári Partnercégünk részére keresünk ...
Fejér

Autófényező