www.cvonline.hu

Betonkeverő sofőr Németország

  • A hirdetés 449 napja lejárt
Sofőröket keresünk betonkeverő teherautókra Németországba.
További információk:
Betonkeverő autókra sofőröket keresünk Németországba.

Ami szükséges a munkakör betöltéséhez:
- Legalább 4 év tapasztalat ilyen autók vezetésében
- C, E kategóriás jogosítvány (c:95)
- Aktív középfokú német nyelvtudás

Amit a külföldi munkaadó kínál:
- Heti kifizetés
- Alapfizetés netto 450 euro/hét (kb:1900Euro/hónap)
- Ingyenes szállás

Német nyelvű fényképes önéletrajzot kérünk a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Pécs: 06-30-958-9552
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Kérjük, hogy kérdés esetén hétfőtől péntekig, 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.