www.cvonline.hu

Betonacél szerelő

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

ÁLLÁSAJÁNLAT

Abdai székhelyű építőipari cég

betonacél szerelő

szakembereket keres

Cégünk rövid története

A HO-RA Kft. 1991. óta dolgozik generál kivitelezőként az építőiparban, így sok éves szakmai tapasztalattal rendelkezik ezen a téren. A cég saját maga végzi a szerkezet építési munkákat (földmunkák, betonozások, zsaluzások, ipari padló), illetve saját maga gyártja abdai telephelyén a 10.000 m2-es gyártóüzemében az acélszerkezeteket. Nagy hangsúlyt fektetünk az állandó technológiai fejlesztésekre, így a legmodernebb gépekkel és eszközökkel tudjuk a munkánkat végezni. Saját földmunkagépekkel, tömörítő gépekkel, zsalurendszerrel, állványrendszerrel, illetve az ipari padló készítéséhez szükséges speciális gépparkkal rendelkezünk. A cégcsoportban több mint 100 fő dolgozik, így az szakmai fejlődés a rutinosabb kollégák segítsége mellett adott. Cégünk a kivitelezéseket nagy részét Észak-Dunántúlon végzi, így biztosított dolgozóink számára a családdal történő napi kapcsolattartás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • stabil munkahely
  • normális munkakörülmények

Amit elvárunk:

  • megbízhatóság
  • szakmai hozzáértés
  • szorgalom
  • rugalmasság

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed és szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapatba tartozni, jelentkezz az alábbi e-mail címen.

HORAÉP ÉPÍTŐIPARI KFT.

www.horaep.hu

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan > Nehézgépkezelő, Építőipari munkás, Építőipari szakmunkás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő