www.cvonline.hu

Betonacél-feldolgozó

  • Company_icon Technomatic Kft.
  • Location_icon Németország, Ausztria, Külföld
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Németországi, Ausztriai betonacél-feldolgozó üzembe betanított munkára munkavállalókat keresünk.

Előny, de nem feltétel:

  • külföldön, Németországban szerzett tapasztalat
  • betonacél-feldolgozásban szerzett tapasztalat
  • lakatos végzettség
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • rendszeres, havi hazautazási lehetőség
  • teljesen felszerelt szállás biztosítása
  • korrekt munkafeltételek és körülmények
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • stabil cég biztos háttere

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, látogasson el honlapunkra a Jelentkezés gombon keresztül és küldje el jelentkezését!

Helyek Németország
Ausztria
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés > Lakatos
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Betanított gyári munkás

iConnex Personaldienstleistungen GmbH

Betanított gyári munkára keresünk Németországba...
Németország, Külföld

CO2 hegesztő

Technomatic Kft.

Németországi, Ausztriai betonacél-feldolgozó üz...
Németország, Ausztria, Külföld

Betanított munka - Németország (Referenciaszám: NA-1714)

Man at Work Kft.

Feladatok: Csomagolás Címkézés Asztalos -segédm...