www.cvonline.hu

Betegkoordinációs telefonos munkatárs

  • A hirdetés 978 napja lejárt

Önt keressük beteg edukációval és gyógyszeres terápiás programok szervezésével foglalkoztató partnercégünk budapesti irodájába a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • irodai környezetben ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás,
  • beteg edukációs programokban való aktív koordinációs részvétel,
  • az adatfelvételhez kapcsolható adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • egészségügyi terület iránti érdeklődés,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • empátia

Előny:

  • egészségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • egészségügyi területen folytatott tanulmányok

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő hétfőtől-péntekig
  • hosszú távú, folyamatos munkalehetőség,
  • modern és családias légkör,
  • fiatalos csapat,
  • azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület

Kapcsolat:
Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Referenciakód, amelyet kérünk a tárgymezőben feltüntetni: „MD-02”

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő