www.cvonline.hu

Betároló, Komissiózó, Csomagoló

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Miller & Morrison Kft. – piacvezető, irodaszer nagykereskedelemmel foglalkozó logisztikai cég – Dunakeszin lévő modern raktárába két műszakos munkavégzéssel munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a betárolásra váró termékek elhelyezése a kiszedési tárhelyre
  • biztosítani a folyamatos termék ellátottságot a tárhelyeken
  • a tárhelyről a megfelelő mennyiségű és tovább értékesíthető termékek kiszedése
  • a megrendelések szakszerű csomagolása

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség (határozatlan idejű munkaszerződés)
  • versenyképes fizetés
  • teljesítménybónusz
  • cafeteria
  • ingyenesen igénybe vehető céges autóbusz Budapest felől

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Pallag u. 37.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye 2120 Dunakeszi, Pallag u. 37.
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Dunakeszi