www.cvonline.hu

BETANÍTOTT VARRÓNŐ (6199)

  • A hirdetés 852 napja lejárt

Feladatok:
•varrási feladatok ellátása betanított jelleggel

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség
•1 műszakos munkarend vállalása
•Jó látás, kézügyesség
•Egészségügyi alkalmasság
•Cég tesztjének sikeres elvégzése

Munkavégzés helye:
•Rajka (Ingyenes buszjáratok: Csorna-Bősárkány-Mosonmagyaróvár vonalról)

•Telefonon: 96/576-282 vagy a 06 80 204-774
•Önéletrajzokat az E-mail cím megjelenítése címre várjuk
•Személyesen: Mosonmagyaróvár Erkel u. 14. (Művelődési Központ)
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig