www.cvonline.hu

Betanított Varró és Varrónő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 929070

Szolnoki autóipari partnercégünk megbízásából keresünk: Betanított Varrót és Varrónőket

Feladatok:
  • üléshuzatok varrása
  • Együttműködés új termékek bevezetésénél,
  • Aprólékos, monoton munkavégzés.
Elvárások:
  • ipari varrógépen szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés, terhelhetőség,
  • Jó látás, műszaki beállítottság,
  • Csapatszellem.
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója kínál:
  • Könnyű fizikai munka
  • Tiszta munkakörnyezet, folyamatos oktatások,
  • Hosszú tavú lehetőség,
  • Céges buszjáratok
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Szolnok
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarend.
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre:
E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Szolnok