www.cvonline.hu

Betanított vagy szakképzett varrónő

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Azonnali kezdéssel

Betanított varrónőket valamint szakképzett varrónőket

felveszünk!

Elvárás:

  • min 8 általános
  • varrni tudás
  • büntetlen előélet

Előny:

  • szakmai végzettség
  • hasonló munkaterületen szerezett tapasztalat

Feladat:

  • betanított varrási feladatok elvégzése

Munkarend:

  • állandó délelőtt vagy 2 műszak

Munkavégzés helye: Körmend

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • versenyképes órabér
  • termelési prémium 15-45%
  • cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • bejárás céges buszokkal
  • útiköltség támogatás
  • kulturált, családias vállalati háttér

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a lenti e-mail címre vagy hívja a 20/3933446-os telefonszámot

Helyek Körmend
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Varrónő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű