www.cvonline.hu

Betanított szoftvertelepítő (BUD282)

  • A hirdetés 609 napja lejárt

Bankautomaták gyártásával foglalkozó partnercégünk lelkes csapatába keresünk új munkavállalót az alábbi pozícióba:

Betanított szoftvertelepítő

(BUD282)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Speciális részegységek, alkatrészek beszerelése
  • Vevő által specifikált szoftverek telepítése
  • ATM teljes funkcionális tesztelése
  • Hibakeresés, hibajavítás, ennek a dokumentálása
  • ATM szállításra való felkészítése, becsomagolása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógép ismeret: hardver, softver
  • Alap angol
  • Szerelésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Targonca jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra
  • Egy műszakos, nappali munkarend

Munkavégzés helye:

  • Gyál (közvetlen Budapest mellett, a Prologis Ipari Park területén)
  • A munkába járás ingyenes céges busszal biztosított!!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/252-1411 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol