www.cvonline.hu

Betanított szerelő - Sülysáp

  • Az álláshirdetés ma lejár

Ügyfelünk sülysápi telephelyére keresünk

Betanított szerelő munkatársakat!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Összeszerelési feladok elvégzése (ventilátoralkatrészek)
  • Csomagolóanyagok előkészítése
  • Készáru csomagolása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Fix bérezés
  • Cafeteria
  • Teljesítménybónusz
  • Ingyenes céges busz több környező településekről: Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Tóalmás, Tápióbicske, Tápióság, Úri, Mende, Kóka

Munkavégzés helye: Sülysáp

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés