www.cvonline.hu

Betanított szakmunkatárs Hozzáadva: 2016.11.12.

Modern orvosi eszközök gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársakat azonnali munkakezdéssel Mosonmagyaróvárra, ingyenes szállás lehetőséggel az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • gyártásban található eszközök, gépek szakszerű üzemeltetése
  • ellenőrzés, hibaelhárítás

Elvárások:
  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • folyamatos munkarend vállalása
  • jó kézügyesség
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság

Juttatások:
  • modern, high-tech munkakörnyezet
  • versenyképes kereset
  • vállalati juttatási csomag
  • ingyenes szállás lehetőség
  • céges buszjárat
  • karrier- és fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkaviszony

  • Jelentkezni önéletrajz elküldésével lehet.

Munkavégzés helye:
  • Mosonmagyaróvár