www.cvonline.hu

BETANÍTOTT SZAKMUNKÁS (6321)

  • A hirdetés 1150 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. új munkatársat keres hajtástechnikai termékek kereskedelmével foglalkozó megbízópartnere számára az alábbi pozícióba:
Betanított szakmunkás

Feladatok:
•Kézügyességet igénylő szakmunka - szállítószalag, lapszíj feldolgozás
•Anyagmozgatás, vágás, cakkozás, csiszolás, sütés, kapcsozás
•Betanított munkafolyamatok önálló végzése

Elvárások:
•B kat. jogosítvány és vezetési rutin
•Fizikai terhelhetőség (állóképesség, súlyok emelése)
•Német nyelvtudás (kommunikációképes nyelvismeret szükséges)
•Biztos matematikai alapismeretek (összeadás/kivonás/osztás/szorzás, mértékegység átváltás)
•Precíz, megbízható személy (erkölcsi bizonyítvány)

Előnyök:
•Esztergályos, szerszámkészítő vagy géplakatos végzettség

Amit kínál a cég:
•Versenyképes juttatási csomag
•Igényes munkakörnyezet/professzionális munkaeszközök
•Fiatalos légkör

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (innen indulva az ország bármely része, ill. Ausztria keleti tartományai)

Munkaidő: Rugalmasságot igénylő beosztás.
Alapidő: 7:00-15:30-ig (plusz munkaórák túlóra elszámolási rendszerben)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgyba, kérjük, írja bele: „Betanított szakmunkás”
Érdeklődni: 361/279-0624-es telefonszámon lehet.