www.cvonline.hu

Betanított szakács

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 979723

Lelkes dolgozókat keresünk egy olyan étterembe, ami nemzetközi, mégis a miénk! Pályakezdők és szakma nélküliek jelentkezését is várjuk! Nálunk nem a végzettség a fontos, hanem a főzés iránti szereteted! pozícióba kreatív kezdő, és tapasztalt kollégák jelentkezését is várjuk
Feladatok:
  • egy inspiráló csapatban, tiszta technológiai folyamatokkal, tetszetős és jóízű formában elkészíteni és tálalni az ételeket
  • egy olyan környezetben tevékenykedni ahol rendre, tisztaságra, a magas színvonalú, szakmailag korrekt munkavégzésre van lehetőséged.

Elvárások:
  • főzés iránti szeretet
  • motivált, kreatív szemlélet
  • nyitott, tanulékony személyiség
  • pozitív, támogató hozzáállás

Juttatások:
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmailag felkészült, támogató csapat.
  • Fejlődési, tanulási lehetőség.
  • Barátságos, modern munkahelyi légkör
  • Munkaidő: heti 5 napos munka, napi 8 órás munkaidő műszakos beosztásban

Előnyök:
  • konyhai tapasztalat

  • Ha érdekelnek a részletek, jelentkezz fényképes önéletrajzzal vagy bemutatkozó levéllel az alábbi címen: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest 2. vagy 6. vagy 5. vagy 12. kerület