www.cvonline.hu

Betanított sorfeltöltő, anyagmozgató (Siófok)

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Azonnali kezdéssel felveszünk Siófok környéki gyárba

Betanított sorfeltöltőket, anyagmozgatókat!

Elvárás:

  • 8 általános
  • 3 műszakos vagy folyamatos munkarend vállalása
  • precíz, pontos munkavégzés
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • pontosság, precizitás, állóképesség, jó kézügyesség.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyári tapasztalat
  • középfokú végzettség (szakmunkás, érettségi)
  • Siófok vagy környékbeli lakhely pl. Tab, Dombóvár, Kaposvár lakhely (innen céges busz van)

Amit kínálunk:

  • versenyképes havibér br.137000 Ft, 2018.januártól br. 138.000 Ft-tól
  • kiemelt műszakpótlékok 15%-55% között
  • vasárnapi pótlékok, túlóra lehetőség
  • teljesítménybónusz 10%
  • céges buszjárat egész Somogy megyében van
  • cafeteria havi nettó 9300 Ft-tól
  • havi br. 20.000 Ft csatlakozási bónusz, ajánlási bónusz
  • munkaköri pótlékok, céges képzések
  • albérlet, szállás lehetőség távolabbról érkező dolgozók részére
  • hosszú távú munkalehetőség, karrier lehetőség!

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a lenti e-mail címre vagy hívja a 20/401-7059-es vagy a 70/428-3744 -es telefonszámot!

Helyek Siófok
Somogy
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Gyártás / Termelés > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű