www.cvonline.hu

Betanított Pék (Bicske)

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Bicskére keresünk

Pék

munkakörbe munkatársakat kiskereskedelmi partnerünk részére

Feladatok:

  • biztosítja a pékség termékeinek megfelelő minőségét, frissességét, elérhetőségét
  • a pékség termelési folyamatait látja el
  • kitölti a pékség által termelt és pék- frissáru termékválasztékban szereplő termékeket az eladótérbe
  • előkészíti és elvégzi az előírt heti/napi pékség leltárakat

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 18 év feletti életkor
  • 3 műszakkos munkarend vállalása
  • erkölcsi bizonyítvány
  • egészségügyi alkalmasság
  • megbízhatóság, pontosság, vevőközpontúság

Előny:

  • szakirányú végzettség
  • multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat
  • pékáru-termelésben szerzett legalább 6 hónapos tapasztalat
  • termék- és alapanyag ismerete
  • HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • kiszámítható havi jövedelem
  • egyéb juttatások
  • útiköltség térítés a törvényi szabályozásnak megfelelően
Helyek Bicske
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Pék
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű