www.cvonline.hu

Betanított összeszerelői munka

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 776083
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, elektronikai termékek gyártásával, foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk betanított összeszerelői munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Munkadarabok előírás szerinti összeszerelése
  • Elektronikai eszközök, tartozékok tisztítása, kötegelése, tesztelése, csomagolása
  • Minőségileg nem megfelelő anyagok selejtezése
  • Kézi anyagmozgatás (max. 20 kg)

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Egyműszakos munkarend
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Ezen a területen szerzett tapasztalat
  • Forrasztási tapasztalat és gyakorlat
  • Kézi szerszámok napi szintű használata

Amit kínálunk:

  • 3 hónap próbaidő után 6000 Ft Erzsébet utalvány
  • BKV bérlet biztosítása (próbaidő után)

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően a következő e-mail címre várjuk: Link megjelenítése