Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Betanított összeszerelő
Trenkwalder Kft
Régió: Szigetszentmiklós
Hozzáadva: 2018.10.20.
Jelentkezési határidő: 2018.06.07.
Hirdetés azonosító: 1608849
lejárt
Bankautomaták összeszerelésével foglalkozó partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
  • Elektronikai berendezések összeszerelése,
  • Kész termékek tesztelése.
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Jó kézügyesség.
Előny:
  • Operátor munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnal munkába állhatsz;
  • Hosszú távú munkalehetőség számodra- határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Próbaidő alatti fizetésed a nettó 140.000Ft-ot is elérheti (próbaidő után akár nettó 170.000Ft)
  • Ingyenesen igénybe veheted a céges buszokat az alábbi településekről: Budapest (Csepel, Pesterzsébet, Nagytétény), Taksony, Ráckeve, Dunaharaszti, Cegléd, Monor, Vecsés, Albertirsa, Dömsöd, Solt, Ráckeve, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Tatárszentgyörgy, Tököl, Dabas, Tápiószőlős, Tápiógyörgye, Tápióbicske, Velence, Tárnok, Érd, Váll, Páty, Majosháza, Tass, Szigetbecse, Szigetújfalu, Alsóványpuszta, Dunavarsány, Makád, Abony, Apostag, Dunavecse, Bugyi, Áporka, Vasad, Üllő, Gyömrő, Nyáregyháza, Újlengyel, Alsónémedi, Pilis, Délegyháza, Kunszentmiklós, Halásztelek, Szalkszentmárton, Kiskunlacháza, Cegléd, Monorierdő.
Egyéb információ:
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park
  • Egy és két műszakos munkarend (esetenként éjszakai munkavégzés vállalása)
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.05.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre