www.cvonline.hu

Betanított összeszerelő

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Szeretne elhelyezkedni a munkaerőpiacon? Érdekli a gyártás-termelés világa? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi? Akkor jelentkezzen akár még ma a következő munkakörbe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Összeszerelési munkák elvégzése
  • Csomagok felcimkézése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Megbízható precíz munkavégzés
  • Minimum 8. általános végzettség

Amit nyújtani tudunk:

  • Bejelentett munka
  • Utazástámogatás
  • Cafeteria

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Csongrád
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/212-0031-es vagy a +36 20/252-1411-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014