www.cvonline.hu
Betanított összeszerelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.29.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1095493
lejárt

Bankautomaták összeszerelésével foglalkozó partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elektronikai berendezések összeszerelése,
  • Kész termékek tesztelése.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Jó kézügyesség.

Előny:

  • Operátor munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkába állás,,
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszok az alábbi településekről:

Budapest (Csepel, Pesterzsébet, Nagytétény), Taksony, Ráckeve, Dunaharaszti, Cegléd, Monor, Vecsés, Albertirsa, Dömsöd, Solt, Ráckeve, Szigethalom, Tököl, Dabas, Tápiószőlős, Tápiógyörgye, Tápióbicske, Majosháza, Tass, Szigetbecse, Szigetújfalu, Dunavarsány, Bugyi, Áporka, Pilis, Délegyháza, Kunszentmiklós, Halásztelek, Szalkszentmárton, Kiskunlacháza, Cegléd, Monorierdő

  • Alapbéren felüli juttatások: műszakpótlékok, cafeteria, bónuszok.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park
  • Több műszakos munkarend

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.