www.cvonline.hu

Betanított összeszerelő

  • Frissítve 278 napja

Kecskeméten található Schaffner EMV Hungary Kft. aki egy vezető elektronikai alkatrészeket gyártó cég részére keresünk lendületes, megbízható új munkavállalót az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • apróbb termékek szerelése (kézzel és kéziszerszámmal) munkautasítás alapján
  • termékek folyamatos minőségellenőrzése (felületkezelés, mérés)
  • késztermékek csomagolása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • előny fém-és villamosipari végzettség
  • felelősségteljes munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • 2 vagy 3 műszakos munkarend
  • bónusz és béren kívüli juttatás
  • 13. havi fizetés

Egyéb:

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése a e-mail címre vagy jelentkezzen telefonon a 20/510-0670-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014