www.cvonline.hu
Betanított összeszerelő (új munkahely, kiemelt fizetés)
Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1202393

Magas fizetéssel, világszínvonalú munkakörülményekkel, ingyenes céges buszjáratokkal munkatársakat keresünk betanított összeszerelő munkakörbe, újonnan nyílt gyáregységbe

Feladatok:

  • Közepes méretű autóalkatrészek (pl. csövek, szelepek) gyártása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Több műszak vállalása

Amit nyújtunk:

  • Kereseti lehetőség átlagosan havi br 210-270 ezer Ft
  • 25 000 Ft cafeteria
  • Bónusz
  • 13. havi fizetés (EIP bónusz)
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Világszínvonalú, modern üzem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdés
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Oroszlány

Céges buszjáratok:

Környe, Kecskéd, Oroszlány, Szákszend, Dad, Ászár, Kisbér, Bakonysárkány, Mór, Pusztavám, Réde, Bakonybánk, Bakonyszombathely, Vérteskethely, Császár, Bokod, Veszprémvarsány, Bakonyszentkirály, Bakonyoszlop, Dudar, Csetény, Szápár, Bakonycsernye, Balinka, Ács, Koppánymonostor, Szőny, Almásfüzitő, Tagyospuszta, Vértesszőlős, Tata, Tatabánya, Naszály, Kömlőd, Bodajk, Csókakő, Söréd, Csákberény, Csákvár, Esztergom, Dorog, Tokodaltáró, Tokod, Tát, Nyergesújfalu, Lábatlan, Süttő, Neszmély, Dunaalmás, Bátorkeszi, Komárom

Ingyenesen hívható telefonszámunk: +36 80 212 000,vagy sms : +3620 218 99 98

Vagy küldje el jelentkezését ide kattintva:

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.