www.cvonline.hu

Betanított összeszerelő - Székesfehérvár

  • A hirdetés 1060 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Betanított összeszerelő -  Székesfehérvár

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Monotónia-tűrés
  • Álló munka és több műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Termelésben használatos gépek kezelése, alapanyaggal való ellátása
  • Különböző termékek összeszerelése
  • Legyártott termékek sorjázása, ellenőrzése
  • Utasítások maradéktalan betartása
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Előny:

  • Gépek kezelésében illetve összeszerelésben szerzett tapasztalat

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár
  • Műszakrend: 3 műszak
  • Bejárás a környező településekről céges busszal biztosított!

(Dég, Polgárdi, Enying, Várpalota, Csór, Pétfürdő, Vértesacsa, Lovasberény, Pátka, Csala, Szabadbattyán, Bakonycsernye, Bodajk, Sárkeresztes, Káloz, Soponya, Tác, Sárbogárd, Aba, Belsőbáránd, Sárkeresztúr )

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő