www.cvonline.hu

Betanított összeszerelő munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 1033223
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy professzionális tisztítóberendezés gyártó partnercégünkhöz keresünk munkarársat összeszerelő munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Prémium minőségű termékek összeszerelése a már legyártott alkatrészekből
  • Késztermékek tesztelése
  • Késztermék csomagolása
  • Pótalkatrész szerelés

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Egy, illetve üzemi / megrendelői igény esetén két műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Túlóra vállalása az év 2. és 3. negyedévében

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben (operátor, összeszerelő) szerzett tapasztalat
  • Nagy munkabírás
  • Megbízhatóság
  • Kitartó és fegyelmezett munkavégzés
  • Monotóniatűrés
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér hosszútávú munkalehetőséggel
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Erzsébet-utalvány / 13.000 Ft hó
  • +Sori bónusz kifizetés  az első teljes hónap ledolgozását követően válik rá jogosultá a Munkavállaló (0-21.000 Ft / hó)

Ha szakmai tapasztalata megfelel a munkakör elvárásainak, kérjük, elérhetőségeit megadva Link megjelenítése a Link megjelenítéseLink megjelenítéseweboldalon és töltse fel önéletrajzát. Mindezt két perc alatt megteheti! Ha regisztráció során minden adatot kitölt, előnyt élvez a kiválasztási folyamatban. Várjuk jelentkezését!