www.cvonline.hu

BETANÍTOTT ÖSSZESZERELŐ (6096)

  • A hirdetés 962 napja lejárt

Feladatok:
•Az üzemben gyártott autóipari alkatrészek összeszerelése

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség
•3 műszakos munkarend vállalása
•Jó állóképesség, kézügyesség
•Egészségügyi alkalmasság
•Cég tesztjének sikeres elvégzése

Előny:
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Egyéb:
•Ingyenes utaztatás a cég saját járataival a környező településekről
•Szállástámogatás
•Munkaruha

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég. Az észak-nyugat magyarországi vállalat egy nemzetközi konszern tagja, gumi és műanyag csatlakozástechnikai elemeket gyárt az autóipar számára. A 10.000 m2-en működő gyár közel 1000 főnek biztosít munkalehetőséget.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

•Telefonon: 96/576-282 vagy a 06 80 204-774
•Önéletrajzokat az E-mail cím megjelenítése címre várjuk
•Személyesen: Mosonmagyaróvár Erkel u. 14. (Művelődési Központ)
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig
•Jelentkezés: folyamatosan