www.cvonline.hu

Betanított operátor

Régió:

Fejér

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 966651
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális, autóipari és elektronikai termékek ellenőrzésével, bevizsgálásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat operátori munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Könnyű alkatrészek megmunkálása, ellenőrzése
  • Sori támogatás
  • Vizuális ellenőrzés munkautasítások alapján
  • Mechanikai megmunkálás
  • Minőségi mutatók ellenőrzése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok, dokumentációk pontos elvégzése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • 3 műszakos és napi 8 órás munkavégzés vállalása
  • Folyamatos munkarend (hétvégi munkavégzés is)
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi
  • Monotónia tűrés, precizitás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Teljes állás

Amennyiben a fenti munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, Link megjelenítése után jelentkezzen rá a Link megjelenítése honlap címen vagy a E-mail cím megjelenítése email címen önéletrajz megküldésével.