www.cvonline.hu

Betanított Operátor (Kecskemét)

  • A hirdetés 64 napja lejárt

Szeretne egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél dolgozni, ugyanakkor családias légkörre vágyik? Van tapasztalata operátori munkával kapcsolatban? Fejlett munkakörnyezetben szeretne dolgozni?

Ha a válasza az "igen", akkor ez a pozíció csak Önre vár!

Mi segítünk, hogy elérje céljait!

Jelentkezzen az alábbi pozícióra:

Operátor

A leendő munkatárs feladatai:
  • Termékek futószalagra történő felhelyezése
  • Soron történő részfeladatok elvégzése (szelepszár szerelés; minőségellenőrzés)
  • Gépek működtetése
  • Tisztítás, karbantartás
Jelentkezővel szembeni elvárásaink:
  • Szakképesítés
  • Jó fizikai erőnlét
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
Amit nyújtani tudunk:
  • Fix havi jövedelem
  • Erzsébet utalvány
  • Helyi bérlet és távolsági bérlet 100 %-ban történő térítése
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Ha ajánl embert, megjutalmazzuk 60.000 Ft-al
Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 505 02 16-os telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014