www.cvonline.hu

BETANÍTOTT OPERÁTOR (7168)

  • A hirdetés 796 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:

Betanított operátor

Elvárások:
•Minimum alapfokú végzettség
•Monotonitás tűrés
•Jó fizikum
•Pontos, precíz munkavégzés

Feladatok:
•Gépek, berendezések üzemeltetése
•Tételes minőségi, mennyiségi áruátvétel, lokációra helyezés
•Blokkolások kezelése
•Árukiadás
•Csomagolóanyagok kezelése
•Küldemények összekészítése, azok csomagolása
•Dokumentumok kezelése
•Leltározásban való segítség

Előny:
•Targoncás jogosítvány
•Excel tudás

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Emelt műszakpótlékok
•Cafetéria juttatás választható elemekből
•Bónusz rendszer
•Tiszta, igényes munkakörnyezet
•Szálláslehetőséget biztosítunk
•Céges buszok

Munkavégzés helye:
•Törökbálint

Munkarend:
•3 műszak

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Betanított operátor Törökbálint”

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857