www.cvonline.hu
Betanított öntödei munkás
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2017.08.13.
Hirdetés azonosító: 1173216
lejárt

Kecskeméti partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

Betanított jellegű öntödei munkák elvégzése:

  • A részlegek által elkészített tekercsek kiöntése,
  • kemencébe helyezése,
  • terminálása,
  • öntőformából történő kiszerelése,
  • kiöntött termékek csiszolása,
  • folyamatok ellenőrzése.

Elvárások:

  • Min.8 általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság, leinformálhatóság
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Hosszú távú munka lehetőség azonnali belépéssel
  • Kiemelkedő havi bónusz juttatás
  • Műszak pótlékok
  • Kiemelkedően magas cafeteria
  • Helyi és távolsági bejárás támogatása
  • Nagyon családias légkör
  • Sokoldalú munka

Elérhetőség: +36 76 504 735 és +36 20 956 0131

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.