www.cvonline.hu

Betanított műszerész

  • A hirdetés 625 napja lejárt

Érdekli az elektronika, a szerelés világa? Hosszú távban gondolkozik?
Jelentkezzen laboratóriumi diagnosztikai berendezéseket gyártó partnerünkhöz az alábbi pozícióra:

(BUD39)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Összeszerelési feladatok elvégzése
  • Szerelési hibák figyelése
  • Termékek tesztelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Elektrotechnikai/mechanikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
  • Műszakrend: két műszak (várható a három műszak is)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!