www.cvonline.hu

Betanított munkatárs

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1157207

Budapesti partnercégünk számára keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • anyagok, alkatrészek kézi mozgatása, pakolása
  • gépkezelők részére összekészítés
  • alkatrészek leszedése automata présről présüzemben
  • javító üzemben fémcsiszolás, köszörülés, sorfázás

Elvárások:
  • gyors és precíz munkavégzés
  • jó fizikum
  • monotónia tűrés
  • megbízhatóság

Juttatások:
  • hétfőtől-péntekig munkavégzés, 2 műszakban
  • 639 Ft/ óra (18 h után: 831 Ft/óra; Túlóra: 957 Ft/óra)
  • egyszerűsített foglalkoztatás (heti fizetés, TB és SZJA önbefizetés útján történik)

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a fenti e-mail címre telefonszám megadásával vagy hívja a 06-70-492-58-24-es telefonszámot!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Régió