www.cvonline.hu

Betanított Munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1060162

Szolnoki munkahelyre keresünk munkavállalókat az alábbi pozíciókra: Betanított Munkatársakat
Feladatok:

  • bőrtermékek szemrevételezéssel való ellenőrzése, címkézése és dobozba helyezése. Álló munka, kb. 10 mp / munkadarab a művelet ideje.

Elvárások:
  • - középfokú (vagy mechanikai műszerész esetleg varrónő vagy szabászati területen szerzett végzettség) - személyes kompetenciák: önálló és precíz munkavégzés, szabálykövető magatartás, adott esetben monotónia tűrés

Juttatások:
  • Hosszútávu munkalehetőség versenyképes jövedelemmel.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük jelentkezzen a megadott mail címen, vagy hívja a 56/513-033, 0670/48-98-491 vagy a 0620/66-55-272-es telefonszámok valamelyikét. Személyesen érdeklődhet : 5000 Szolnok, Kossuth Lajos út 18.

Munkavégzés helye:
  • Szolnok