www.cvonline.hu

Betanított munkatárs (Referenciaszám: OE-1179)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.07.
Hirdetés azonosító: 926136

Feladatok:

  •          Fóliagyártó gépek kezelése
  •          Fóliatekercsek pakolása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Előny:

  •          Gépkezelésben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  •          Azonnali munkába állási lehetőség
  •          Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Győrújbarát

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. fóliagyártással foglalkozó partnercége számára keres munkavállalókat betanított munkatársi pozícióra.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az ollari.evelin@manatwork.hu e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1179-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Ollári Evelinnél a 36 20 331 18 01-es telefonszámon vagy személyesen Győrben a Corvin utca 12-es szám alatt.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő