www.cvonline.hu

Betanított munkatárs-alkalmi munkalehetőség

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 684062

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Termékek címkézése, csomagolása,
  • szükséges adminisztráció elvégzése,
  • raktárterület tisztán tartása,
  • raktárosi feladatok ellátása,
  • esetleg kézi békázás.
Elvárások:
  • 8 általános,
  • terhelhetőség,
  • csapatmunkára való hajlam.
Munkavégzés helye:
  • Érd
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Több műszakos munkarend,
  • ALKALMI munkalehetőség.
  • Munkavégzés helye:
  • Érd
  • Fizetés: fix órabér + üzemanyag támogatás
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia kód: ALE-01
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Érd