www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • A hirdetés 626 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

(MIS323)

Feladatok:

  • Kézzel történő munkavégzés (vágás, csiszolás, ragasztás, illesztés)

  • Számítógépről történő rajzolvasás

  • Minőség ellenőrzés

Elvárások:

  • Minőségorientált, pontos, precíz munkavégzés

  • Jó kézügyesség

  • MS Office és felhasználói szintű ismerete

  • Műszaki rajz magabiztos olvasása

  • Megbízható személyiség, felelősségtudattal

  • Lojális magatartás

  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Stabil vállalati háttér

  • Fejlődési lehetőség

  • Bérezés + pótlékok MT szerint

  • 2. hónaptól béren kívüli juttatások (cafeteria)

A munkakör egyéb, eddig nem említett fontos részletei:

  • Munkavégzés helye: Nyírbátor Ipari Park

  • Műszakok száma: 3 műszak

  • Munkarend: 3 hónapos munkaidő keret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014