www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • A hirdetés 611 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Csomagolási feladatok ellátása
  • Gyártási folyamatban való részvétel

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • részmunkaidőben havi 50-60 óra ledolgozott óra vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem

Egyéb:

 * Munkavégzés helye: Orosháza *

Műszakrend: több műszak (részmunkaidő)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500 Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Békés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő