www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • A hirdetés 740 napja lejárt

Gyógyászati segédeszközöket gyártó cég keres kollégát

betanított munkás

munkakörbe.

Elvárások:

  • érettségi
  • „B” kat. jogosítvány
  • jó kézügyesség
  • megbízhatóság

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje fényképes önéletrajzát a  "Jelentkezés" gombra kattintva, a honalpon belül az Állások menüpontra kattintva.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő