www.cvonline.hu

Betanított munkás

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Fémforgácsolással foglalkozó Kft, elsősorban német bérmunkához keres csak megváltozott munkaképességű  fémiparban jártas jelentkezőket

betanított munkára.

Elvárások:

  • Minimum. 8 általános iskolai végzettség
  • Jártasság a fémiparban (Egyszerűbb gépek kezelése, Targoncás tanfolyam)
  • Egyszerűbb mérőeszközök ismerete
  • MS Office kezelésének alapvető ismerete.
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Együttműködési készség a feladatok megoldásában
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • A fém nyersanyag gyártásra előkészítése, darabolása,
  • Az elkészült munkadarabok sorjázása,
  • Alkatrész mosó gép kezelése, a megmosott munkadarabok szárazra törlése,
  • A tisztított munkadarabok csomagolása és üzemen belüli továbbítása,
  • A szükséges adatok számítógépbe való rögzítése

Amit ajánlunk:

  • Méltányos bérezés
  • SZÉP kártya, Erzsébet utalvány (próbaidő lejárta után)
  • Stabil, hosszú távú munkahely

A munkavégzés helye: Miskolc

Szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen iskolai végzettsége van?
  • milyen cégnél dolgozott, és meddig?
  • megváltozott munkaképesség foka. (erről szóló határozat másolatának csatolása)

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Megváltozott munkaképességű