www.cvonline.hu

Betanított munkás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 858867

Pápai autóipari Partnerünk megbízásából, munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • autóipari termékek összeszerelése, ragasztása
  • minőségi ellenőrzés
Elvárások:
  • minimum alapfokú végzettség
  • hasonló munkakörbe szerzett tapasztalat előny
  • többműszakos munkarend vállalása
  • teszten való megfelelés
  • jó kézügyesség, monotónia tűrés
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkavégzés
  • alapbér + bónuszrendszer (kezdő bér: bruttó 101.500 Ft, a betanítás után bruttó 115.000 Ft/hó, később a havi nettó átlagbér: 120.000 Ft)
  • utazási hozzájárulás
  • munkaruha biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Pápa
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet, vagy a 96/528-228-as telefonszámon, hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.00 óra között.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pápa